#ГЕРОЇМОГОДНЯ

Наход Віктор

Продавець продовольчих товарів, відділ свіжих продуктів, м. Луцьк
Карантин — це не вирок, а можливість.

Віктор Наход прийшов у компанію майже чотири року тому, як він вважав, на два літні місяці, щоб потім знову повернутися до навчання в університеті, де він зарекомендував себе старанним, здібним студентом і отримав ступені бакалавра та магістра з відзнаками. Але саме в «Сільпо» він отримав безцінний досвід роботи у компанії з великими перспективами.Віктор, окрім виконання своїх службових обов'язків, бере активну участь в житті «Сільпо». Він став кращим працівником минулого кварталу, неодноразово отримував рейтинг «неперевершено» і зараз навчається на програмі «завідувач відділу».

Йому не байдужі креативна діяльність, реалізація творчих ідей та активна життєва позиція. Минулого року команда, до складу якої входив Віктор, виграла у конкурсі Stud Movies Silpo і отримала головний приз: тижневу подорож до Будапешту на фестиваль Sziget.

«У важкі часи важливо зберігати спокій, дбати про справжні людські цінності і використовувати кожну мить з користю, помічаючи позитив у всьому. — говорить Віктор. — Карантин — це не вирок, а можливість. Закрились спортивні зали — можна займатися вдома. Не працює улюблений ресторан — гарна можливість удосконалити свої кулінарні здібності. Багато хто бачить у карантині безліч проблем, а я бачу можливості. Можливість більше часу проводити з рідними людьми, можливість для саморозвитку, можливість вдосконалити свої професійні навички, можливість зробити те, що відкладав у довгий ящик.

На щастя, мене у такий складний час оточує гарний і дружній колектив «Сільпо», який з розумінням і повагою ставиться до нових заходів безпеки і не перестає зустрічати гостей з усмішкою, хоч вона і схована за маскою».

Н