#ГЕРОЇМОГОДНЯ

Романова Руслана

Фахівець з персоналу, м. Харків


Знайомтесь – це РРР :) Романова Руслана Романівна, фахівець з персоналу в місті Харків. Руслана приєдналась до нашої компанії у 2016 році студенткою другого курсу Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка й успішно поєднувала навчання та роботу касира.

«У 2018 році, коли мені запропонували посаду фахівця з персоналу, мене просто переповнювали емоції, а коли я почала працювати у відділі кадрів, то зрозуміла, що це не професія, а покликання!» – згадує Руслана.

Минулого року ця молода та амбітна дівчина захистила дипломну роботу, отримала червоний диплом та ступінь магістра з менеджменту та адміністрування – і це безвідривно від роботи, уявляєте?! За Русланою закріплені два магазини. У цей непростий час, вона не тільки поповнює команду наших Перевершників, морально підтримує та заряджає позитивом наших співробітників, але й працює з ними пліч-о-пліч на передовій: у торговому залі допомагає забезпечити наявність товарів для наших гостей.

У вільний від роботи час Руслана пише вірші та займається копірайтингом.
Р