#ГЕРОЇМОГОДНЯ
К Історії 16

Король Зоряна

Касир торговельного залу, відділ каса, м. ЛьвівЯкщо потрібно навчити новенького працівника і допомогти йому якомога швидше адаптуватись на новій посаді ще й у такому немаленькому колективі — це до Зоряни.

Отже, знайомтесь Зоряна Король — касир торговельного залу, працівник з нереально великим досвідом за плечима. Наша бджілка- трудівниця, завжди вся в роботі, за потреби прийде на допомогу колегам у відділі. Головний наставник у відділі, з ентузіазмом ділиться досвідом і знаннями з новенькими працівниками, які потім дуже добре виконують свою роботу. Такого хорошого вчителя ще пошукати треба. Через її школу пройшов не один касир, який зараз у нас працює.

На роботу завжди приходить в хорошому гуморі і на позитиві, яким ділиться, як із колегами, так і з Гостями нашого магазину. Бере активну участь у житті компанії, була учасником "Битви професіоналів", де дуже добре себе проявила.

Під час карантину не втрачає свого оптимізму і позитиву. Мусить же хтось ці сірі будні розмальовувати барвами веселки, хоч і працюється зараз нелегко, адже на касі доводиться сидіти в масці, шапочці, рукавичках і в захисному екрані. Але, як-то кажуть, людина здатна звикнути до усього, тим паче, що це компанія робить задля нашої ж безпеки.

І ще Зоряна дуже сором'язлива: просила мене не писати, але я все ж таки вирішила долучитись до проекту "Герої мого дня", бо коли працюєш пліч-о-пліч з такими людьми, хочеться розповісти про них усім.