#ГЕРОЇМОГОДНЯ
Відібрані 3 історії П

Павлюченко Сергій

Вантажник, м. Київ


Сергій Павлюченко працює вантажником у «Сільпо» 17 років. Згадує, як уперше вийшов на роботу в шалений час – напередодні Нового року. «Сільпо» в Карельському провулку, 3 був тоді єдиним цілодобовим супермаркетом на весь район. За добу приїжджало до 100 піддонів для розвантаження, а кожний піддон – це тонна! Ноги і руки гули, але за перший тиждень втягнувся. Зараз жартує, що робота замінює йому тренажерний зал – він так накачався, що ніяких додаткових тренувань не потрібно.

У Карельському провулку його впізнають місцеві – вітаються, дякують, цікавляться, що новенького привезли. А під час карантину він став справжньою підтримкою для сотень людей. Адже Сергій завжди усміхнений, завжди спокійний. Ніби скеля, захищає людей від поганих новин.

«У перші дні карантину гречка та макарони розліталися центнерами, – говорить Сергій. – Зараз уже спокійніше – люди зрозуміли, що попри всі складнощі ми працюємо і забезпечимо їх необхідним. Чесно кажучи, я теж втомився від цієї ситуації, і не тільки через напругу. Я скучаю за людьми. За всіма бабусями, яким допомагаю дістати з полиці крупу чи цукор. За вечірнім заповненим «Сільпо», коли приходять цілі родини і голосно обговорюють, що буде на вечерю. За дітьми, які носяться магазином і грають у супергероїв. Я скучив. Але я знаю, що скоро все повернеться. Треба тільки трішки почекати».