#ГЕРОЇМОГОДНЯ

Мороз Дмитро

Оброблювач риби, відділ свіжих продуктів, м. Одеса

Хочу поділитися з вами історією про ще одного із членів нашої дружньої, міцної родини Портових – Мороза Дмитра. Він – студент Одеської національної академії харчових технологій. Займає посаду оброблювача риби. Під час карантину зумів перевтілитись і в продавця, і у вантажника, в генератора ідей, став підтримкою для колег.

Дмитро починав свою кар’єру в нашій команді як продавець свіжих продуктів. Ще тоді він знав, що на цьому не зупиниться та буде розвиватись далі. Минуло трохи часу, і ось він вже працює оброблювачем риби. Словом, стрибнув та пішов далі – наразі вчиться на завідувача відділу.

«Мрії здійснюються, якщо йти їм на зустріч» – якось сказав Дмитро. Він любить свою роботу, щодо цього у мене немає сумніву. Іноді здається, що Діма робот. Завжди на позитиві, всім біжить на допомогу та дарує свою усмішку. Якось я поцікавилась та спитала, у чому секрет його бадьорості. Діма сказав: «Після своїх змін я намагаюсь побути десь на природі, де тільки спів пташок можна почути та свої власні думки. Увібрати чисте повітря у груди, помріяти, прочитати улюблену книжку. Ось весь секрет». Дмитро всіх закликає бути сильними, наче гора. Передає свій позитив, енергію та гарний настій.
М