#ГЕРОЇМОГОДНЯ

Бурий Тарас

Продавець продовольчих товарів, відділ стелажної торгівлі, м. Львів

Перед Вами фото наших Перевершників, наших героїв цього дня! Це продавці відділу стелажної торгівлі Юлія Басараб та Тарас Бурий — обоє студенти, обоє працюють на одному відділі, обоє прийшли в «Сільпо» на місяць-другий підзаробити і затримались, хто на рік, а хто на три).

Це наші універсальні солдатики, які можуть виставити цукерки, снеки, елітний алкоголь, воду чи соки! Можуть зробити ароматну каву з пінкою, а можуть і скоренько зібрати Ваше онлайн замовлення!

Декілька слів від нашої бджілки Юлі: «Я прийшла на роботу в «Сільпо», мабуть, як і кожен із студентів, лише на літо. А зараз я вже працюю 3 роки і ні на хвилинку не пошкодувала про це. В нашій компанії є можливості для розвитку, комфортні умови праці і прекрасний колектив. Тут наш другий дім. З настанням карантину в очах людей читається страх і паніка перед завтрашнім днем. Тому саме зараз на нас покладена велика відповідальність — не дозволити нікому падати духом, налаштовувати один одного тільки на позитив. Щира усмішка, добре слово, розуміння, підтримка і доброта — це те, що ми можемо подарувати один одному в цей нелегкий час. А там і пандемія мине, ми повернемось до звичного життя, і все в нас буде добре! 

Дякуємо нашим неперевершеним Перевершникам за їх сумлінну щоденну працю!
Ви найкращі!)
Б