#ГЕРОЇМОГОДНЯ

Богінський Павло

Продавець продовольчих товарів, відділ свіжих продуктів, м. Біла Церква


Мене вражає 20-річний хлопчина, продавець стелажної торгівлі Павло Богінський, який точно підпадає під критерії Героя дня. Народившись у мальовничому місті Біла Церква, він уособлює усю красу, харизму і доброту жителів цього краю, комунікабельність і цілеспрямованість.
Роботу в «Сільпо» Павло поєднує з навчанням у Білоцерківському інституті економіки та управління. Попри велику завантаженість, цей світлий юнак ще має хобі: працює з програмою фотошоп, знається на комп'ютерній техніці. Працюючи в Сільпо, успішно закрив програму на приймальника товарів. Павла люблять як колеги, так і гості. Він комунікабельний, відповідальний, не байдужий до людей, які мають труднощі, завжди допоможе.

Бере на себе більший об'єм роботи. Коли завершує зі своєю роботою, завжди відгукується на прохання інших допомогти. Позитивний оптиміст. Завжди зможе організувати покупку максимально швидко, щоб гість був задоволений. Конструктивну критику сприймає виважено, швидко виправляється і ніколи не повторює помилок. Ввічливий зі всіма, як з колегами, так і з Гостями. Вражає чесність і відкритість юнака, його самодисципліна. Не боїться експериментів, може вирішити питання, які не підпорядковуються його робочим процесам.

Бере додаткові нічні зміни так, що зранку магазин вітає Гостей своєю гармонією і красою. Безвідмовний, чуйний, вчасно слідкує за поповненням асортименту, актуальністю цін, якістю товару. Так, у Павла, як і в кожного героя, є суперсила! Це його душа, людяність, відповідальність, зібраність й оптимізм. Не соромно у нього вчитися і його наслідувати.
Б